Miért minket

Négy évszak fája

Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
76.670 Ft (60.370 Ft + ÁFA)
Cikkszám: NS1660
39 mozgatható elem
Mennyiség:

Leírás és Paraméterek

A nagy, színes fa nem csak kivételes dekorációja minden óvodai teremnek, hanem érdekes oktatási segédlet a környezeti ismeretek fejlesztésére. A fa fejlődik és változik az évszakok váltakozásával. Az év során váltogatja koronája színét, idővel lehullajtja leveleit, majd tavasszal a virágok átváltoznak nagy, ízletes almákká. A faliszőnyeg ideális alapja lehet úgy a környezeti foglalkozásoknak, mint az első, saját, a környezet megfigyelésével kapcsolatos kimondott gondolatoknak. A fa színes filccel borított puha habszivacsból készült, melyre könnyedén felhelyezhetők a gyermekek által készített munkák is. A papírmadarak, papírmozaikból készült gyümölcsök, selyempapír virágok biztosan felkeltik az óvodások érdeklődését a környezet iránt.

Textilből készült, filccel borított lombos fa 39 mozgatható kiegészítővel.

Szivaccsal töltött textilből készült gyümölcsfát ábrázoló eszköz, amely alkalmas az évszakok váltakozásának szemléltetésére. A készlet tartalma: 5 részből (1 db fatörzs, 4 db lombkorona) álló, 4 évszakot ábrázoló fa, 4 db a fával méretarányos falevél,− 17 db a fával méretarányos gyümölcs, − 9 db a fával méretarányos virág, 2 db hótömb, 2 db fával méretarányos madárka, 1 db fával méretarányos madár házikó és etető. A fa több pontján tépőzárral és gombokkal lehet az elemeket rögzíteni. Vidám, a természetben előforduló színekben,

Anyaga te x til
Szállítási határidő 2-4 hét